Kecy, prdy, beďary..

Reklamka

29. prosince 2010 v 19:11 | ©Verunka Selminka©
Ahoj, 

nemám ráda, když vidím v komentářích reklamy na různé bleskovky, či upoutávky na svůj blog.

Mé články píšu k zamyšlení či poučení a ne proto, aby si zde různé blogařky udělali reklamu pro vyšší návštěvnost, mě ani jiné návštěvníky mého blogu to nezajímá, počítám s tím, že daný článek otevřeli pro jeho obsah a nikoliv komentáře plné reklam.

Tak proto jestli přece jenom chcete na mém webu napsat nějakou tu reklamu, tak do komentářů sem. Jinde to nemá co dělat a ihned mažu..

Horsemanship, Parelliho hry.. Uáh..

25. prosince 2010 v 17:48 | ©Verunka Selminka©
Dneska celý den sedím u PC a pozoruji různé videa a čtu různé články a diskuze.

Proč to?

Tak nějak jsem si uvědomila, že můj vztah se Selminkou není ono. Ano mám jí ráda, udělala bych pro ni vše, ale to ještě neznamená, že ona pro mě taky =/. 

V čem je háček?

Chodím do JK co už samo o sobě je v tomto oboru handicap. Dostanu se sice ke koním, k péči o ně, k jízdě na jich, ale chybí tam to pouto. K Selmě kromě mě chodí dalších x děcek, takže jsme ji v kostce nakonec všichni lhostejní. Tak jsem se teda dnes rozhodla, že to změním. Přečetla jsem si pár článků a okoukla pár videí a jsem nadšená.
lomítko

Vánoce jsou tady..

20. prosince 2010 v 20:20 | ©Verunka Selminka©
Bílé vločky padají z mraků na zem, která je celá zmrzlá a prokřehlá už jistou zimou..
Lidé sedí doma v teple a koukají na pohádky a nekončící filmy o Vánocích. Ano je to tady, jeden z nejkrásnějších svátků roka, již za pouhé 4 dny do našich bytů přiletí Ježíšek a pod ozdobené stromečky nadělí kupu dárků..

Ovšem nesmíme zapomenout ani na naše 4-nohé miláčky, ať už se jedná právě o koníky, pejska, kočičku nebo jen křečka určitě jsme si pro něj připravili také dáreček ať z těch svátků taky něco má =) Tak čím obdaříte své miláčky?
lomítko
 
 

Reklama