Tak co nás čeká..?

4. ledna 2011 v 19:43 | ©Verunka Selminka© |  Téma týdne =)
Posmrtný život
Říká se, že každý z nás ztratí v okamžiku smrti přesně 21 gramů. Tolik váží jeden dílek čokolády, pěticentová mince, kolibřík...duše?!

Co nás čeká po smrti? A chceme to vlastně vědět?
lomítko

Říká se, že po smrti nás čeká něco lepšího, že se jí nemusíme bát, ale jak to můžeme vědět, vždyť se ještě nikdo ze smrti nevrátil, aby nám o tom mohl říct. Co když po smrti nás čekají teprve ta pravá muka, za to jak jsme žili.. A věřím, že každý z nás má co odčiňovat..

Je mnoho názorů na to, co je po smrti, někteří věří, že nás po tom čeká věčný život s Bohem a Ježíšem, jiní tvrdí, že podle toho jak jsme žili se v dalším životě vrátíme na svět, někdo si myslí, že není nic.. Že smrtí to prostě končí..

Jaký já mám na tohle názor?
Pravda může být skrytá všude.. Možná Bůh skutečně existuje a my se mu budeme muset všichni zpovídat, až tenhle život na zemi pro nás skončí.. Nebo se možná převtělíme a v dalším životě ze mě bude veverka.. A nebo prostě umřu a konec.. Ale já věřím v duši.. Ať už se s ní po smrti stane cokoliv, věřím že jen tak nezanikne.. Že v podobě 21 gramového vzduchu vylétne z našeho těla a bude připravena na cestu, která je pro nás již naplánovaná..

A záleží jen na mě jaký teď budu žít život, aby to moje duše měla po mé smrti co nejjednodušší..
 


Komentáře

1 Miley&Smiley Miley&Smiley | Web | 7. února 2011 v 13:36 | Reagovat

Ano,ostříhala se,ale kvůli filmu si je musel dát zase prodloužit

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama